Gelecekte | The Future Of (2022)

'1080p' forumunda portofinoe tarafından 1 Temmuz 2022 tarihinde açılan konu

 1. portofinoe

  portofinoe Site Yetkilisi

  [​IMG]

  Bu yenilikçi belgesel dizisi, uzman görüşlerine başvurarak yeni teknolojik eğilimleri inceliyor ve köklü değişiklikler yaratabilecek olanakları hayal etmemizi sağlıyor.

  1. Köpekler
  Yapay zekânın, evcil hayvanların dilini insan diline çevirdiği bir gelecek hayal edin ve bunun tüylü dostlarımızla kurduğumuz ilişkiyi nasıl dönüştüreceğini bir düşünün.
  2. Flört
  Sola veya sağa kaydırmanın ötesine geçin! Gelecekte yapay zekâ, biyometrik veriler ve uyumluluğu ölçen takılabilir cihazlar; mükemmel eşleşmeyi bulmanızı sağlayabilir.
  3. Ev Bitkileri
  Biyologlar ve botanikçiler genetiği değiştirilmiş bitkilerin, hava kalitesini takip etmekten veri depolamaya kadar sunabileceği yepyeni özellikleri araştırıyor.
  4. Oyunlar
  Uzmanlar; artırılmış gerçekliğin bir sonraki seviyesini, sıradan yerleri sürükleyici deneyimlere dönüştürme potansiyelini ve olumsuz taraflarını masaya yatırıyor.
  5. Uzay Tatilleri
  Önde gelen iş insanları ve astronotlar, uzay yolculuğunu daha hızlı ve ulaşılabilir hâle getirmenin önündeki engelleri nasıl aşabileceğimizi inceliyor.
  6. Çizburgerler
  Etik ve iklimsel kaygılarla hareket eden gıda teknolojisi girişimleri, vazgeçilmez bir yiyecek olan çizburgeri baştan yaratmak için zekâ ve mühendislikten faydalanıyor.
  7. Ölümden Sonra Yaşam
  Hologram, ses klonlama, insan gübreleştirme: Uzmanlar hem cenaze hizmetlerini hem de ardımızda bıraktığımız fiziksel, dijital ve manevi kalıntıları mercek altına alıyor.
  8. Spor
  Sporcular ve mühendisler, sporcuların kariyerlerini bitiren sakatlıkların tarihe karışmasını sağlayabilecek, yapay zekâ ve robotik alanındaki yeni gelişmeleri inceliyor.
  9. Moda
  Kullan at modaya odaklanan tasarımcılar ve araştırmacılar, kişiselleştirme ve sürdürülebilirliği bir araya getiren bozunabilir kıyafetleri inceliyor.
  10. Gökdelenler
  Dikey şehirler, sürdürülebilir gökdelenler... Mucit ve tasarımcılar şehirlerimizi baştan yaratabilecek iddialı bir mimarinin şekillendirdiği bir geleceği tasavvur ediyor.
  11. Sağlık
  Uzmanlar bildiğimiz sağlık hizmetlerini kökten değiştirecek 3 boyutlu yazıcıyla oluşturulmuş organları, genetik geliştirmeleri ve diğer tıbbi buluşları ele alıyor.
  12. Kulaklıklar
  Müzisyenler, nörologlar ve gelecek bilimciler, sesin gücü ve beyin aktivitesini gerçek zamanlı olarak yorumlayabilecek yeni teknolojiler hakkında konuşuyor.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Teknik Özellikler
  [IMDB]

  Gelecekte | The Future Of (2022) S01.WEB-DL.1080p.DUAL.x264-HDM
  İndirme Linki:
  Bu Linki Görme Yetkiniz Bulunmamaktadır. Linkleri Görebilmeniz İçin Vip Üye Olmanız Gerekmektedir. Vip Üye Olarak Tüm İçeriği Tek Link ve Son Hız ile İndirebilirsiniz...
   
  Zeytin Dalı bunu beğendi.
 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
  Duyuruyu Kapat